Reference

Vývoj software na zakázku

Veletrhy Brno, a.s.

 • Program pro kompletní evidenci přihlašovaných vystavovatelů, jejich požadavků na plochy a služby a navazující funkce týkající se obchodních případů. Software příjímá i odesílá data do okolních systémů, které firma používá. Program je neustále udržován a doplňován o novou funkčnost, která pomáhá Veletrhům reagovat na měnící se obchodní podmínky a zdokonalovat obchodní procesy. S tímto zakázkovým softwarem pracuje současně několik desítek uživatelů.

EXPO DATA spol. s r. o.

 • Program pro realizaci veletržních katalogů a program pro správu a realizaci zakázek.

STROMAG BRNO s. r. o.

 • Software pro správu a realizaci zakázek.

Váhoservis, s.r.o.

 • Program pro plánování pravidelných kontrol a kalibrace vah, tisk protokolů s grafem odchylek měřených hodnot od etalonů a program pro správu a realizaci zakázek.

SACHSENRING EAST a.s.

 • Komplexní systém pro přípravu, plánování a řízení výroby.

Magistrát města Brna

 • Program pro vyhodnocování hlasování akcionářů.

Podnikový informační systém ORAX

100% Rework

 • Program obchod a fakturace, skladové hospodářství a CRM systém. Firma poskytuje služby v oblasti automobilového průmyslu (kontroly, třídění a drobné opravy dílů) na uzemí ČR i v zahraničí.

AP SIMKO s.r.o.

 • Program obchod a fakturace, skladové hospodářství a CRM systém. Firma působí v oblasti technologických zařízení staveb, kde realizuje projekty, energetické audity, dodávky a montáže ekologicky šetrných zařízení pro vytápění, chlazení, větrání a ohřev vody.

Česká barmanská asociace, o.s.

 • Program obchod a fakturace a skladové hospodářství. Občanské sdružení českých barmanů, nápojových odborníků a zájemců o barmanství, které je členem Mezinárodní barmanské asociace.

Daruel s.r.o.

 • Program obchod a fakturace a skladové hospodářství. Firma pracuje v oblasti biologických odpadů, jejich zpracování a následné využití v oblasti netradičních zdrojů energie.

HŠV stroje, a.s.

 • Program obchod a fakturace, skladové hospodářství a CRM systém. Firma se zabývá vývojem, konstrukčním zpracováním a výrobou strojů, zejména hydraulických a pneumatických lisů.

P.P.L. AUTOCENTRUM s.r.o.

 • Program obchod a fakturace, skladové hospodářství a CRM systém. Firma poskytuje servis nákladních a osobních vozidel, pneuservis a mytí vozů a čištění interierů s kompletním ošetřením.

PSOTA transport s.r.o.

 • Program podvojné účetnictví, obchod a fakturace, skladové hospodářství, CRM systém a Majetek. Firma se zabývá vnitrostátní a mezinárodní dopravou vlastními kamiony a cisternovými vozy.

RŮŽOVÝ PANTER, s.r.o.

 • Program Obchod a fakturace, skladové hospodářství a maloobchodní pokladna. Firma provozuje kamenný obchod s kočárky, dětskými postýlkami, autosedačkami a dalšími potřebami pro miminka a děti.

SMRČEK Z - Con, s.r.o.

 • Program obchod a fakturace, skladové hospodářství a CRM systém. Firma zajišťuje dodávky dentálního a zdravotnického materiálu pro privátní lékaře, nemocnice a státní instituce. Vedle spotřebního materiálu zajišťuje i servis stomatologického zařízení, sterilizace a RTG.

TM Technik s.r.o.

 • Program obchod a fakturace, skladové hospodářství a CRM systém. Firma se zaměřuje na komplexní nabídku služeb v oblasti metrologie tzn. prodej měřicí techniky, servis a kalibrační služby jak ve vlastní akreditované laboratoři, tak v dalších s nimi spolupracujících.

TRACTOR SERVIS, s.r.o.

 • Program obchod a fakturace, skladové hospodářství a CRM systém. Firma se zaměřuje na prodej a servis zemědelské, zahradní a komunální techniky a prodej náhradních dílů. Stěžejní značkou je traktor John Deere.

Názory zákazníků

Veletrhy Brno, a.s., Martin Kaspar, vedoucí odboru informatiky

 • Společnost ORAX, s.r.o. pro Veletrhy Brno vyvinula rozsáhlý systém. Vzhledem ke specifičnosti oboru našeho podnikání a neustále se vyvíjejícím vnějším i vnitřním vlivům přicházejí na rozvoj systému neustále nové požadavky. U společnosti ORAX oceňujeme nejen schopnost požadované řešení dodat včas, ale i odbornou analytickou spoluúčast při vedení a realizaci projektů.

Váhoservis, s.r.o., Petr Jakšl, majitel

 • S firmou ORAX, s.r.o. jsme začali spolupracovat už v počátku našeho podnikání. Firma vytvořila software podle našich požadavků a zaměření a vždy jsme se setkali se vstřícným, kreativním přístupem při řešení našich problémů.

Tiskárna Didot, spol. s r.o., Milan Kunčák, ředitel

 • Systém ORAX jsme se naučili ovládat poměrně rychle a firma byla vždy ochotná upravit požadované moduly podle našich přání.

Expocomp, spol. s r.o., Vladimír Ježek, výkonný ředitel

 • S firmou ORAX, s.r.o. řešíme především vytváření webových projektů. Jednání jsou vždy konstruktivní a pracovníci nás aktivně upozorňují na možné problémy a slabá místa aplikace. Touto aktivní spoluprací pak nacházíme optimální řešení.

Česká barmanská asociace, o.s., Aleš Svojanovský, prezident

 • Ve společnosti ORAX nalezla Česká barmanská asociace, o.s spolehlivého dodavatele software, který splňuje na 100% naše požadavky a navíc je připraven vždy operativně vyhovět všem našim nadstandardním požadavkům.

TM Technik, Tomáš Pavlík, jednatel

 • U firmy ORAX, s.r.o. si vážíme lidského přístupu při školení našich pracovníků, ochotu řešit naše potřeby a spolehlivost dodaných programů.

HŠV stroje, a.s., Jan Šanca, předseda představenstva

 • Systém ORAX jsme byli schopni zavést do rutinního provozu během pár dní. Program se jednoduše ovládá a ani se spolehlivostí nejsou žádné problémy.

PSOTA transport s.r.o., Pavel Psota, jednatel

 • Systém ORAX je cenově dostupný a splňuje všechny potřeby, které naše firma má. Pokud vznikne nějaký problém nebo nutnost úpravy, pracovníci firmy jsou velmi vstřícní.

Růžový panter, s.r.o., Zdeněk Krška, jednatel

 • Na systém ORAX jsem přešel z konkurenčního software. Žádná firma mi nedokázala program "ušít na míru". Z dřívější spolupráce jsem věděl, že pracovníci ORAXu jsou slušní a kreativní a udělají mi jakékoliv úpravy v programu. Navíc mně v případě problému kdykoliv pomohou. Data mně kompletně převedli. Všechno už roky funguje jak má. Konečně mám klid na duši, pořádek na skladech a přehled o obchodě. A myslím si, že za rozumnou cenu.

Zdeňka Lapišová, daňová poradkyně

 • S programem od firmy ORAX, s.r.o. pracuji již řadu let a jsem velmi spokojená. Program je uživatelsky příjemný a obsahuje všechny potřebné výstupy. Je vždy včas aktualizován, aby byl v souladu s platnou legislativou.

Kontakt

ORAX, s.r.o.

+420 541 159 511
Výstaviště 405/1
Pavilon O
603 00 Brno

Napište nám

Firma
Jméno *
{{c_contact.errors.name_message}}
Příjmení *
{{c_contact.errors.surname_message}}
E-mail *
{{c_contact.errors.email_message}}
Telefon *
{{c_contact.errors.phone_message}}
{{c_contact.errors.swinfo_message}}
Počet stanic:
{{c_contact.errors.workstations_message}}

Vaše zpráva *


{{c_contact.errors.message_message}}
(max. 2000 znaků - zbývá {{c_contact.remain}})
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Odeslat zprávu